ETPE330MFB
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ETPE330MFB
JLCPCB Part #
C542289
Package
1411
Description
-55℃~+105℃ 15mΩ@100kHz 2.5V 330uF ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS