ERX-2SJ4R7E
MFR.Part #
ERX-2SJ4R7E
JLCPCB Part #
C5688658
Description
-55℃~+200℃ 2W 4.7Ω Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% Plugin,D4xL12mm Through Hole Resistors ROHS