ERTJ0EP473F
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERTJ0EP473F
JLCPCB Part #
C178740
Package
0402
Description
-40℃~+125℃ 0.5mm 0.5mm 1mm 2mW/℃ 4050K 4100K 47kΩ 66mW ±1% ±1% 0402 NTC Thermistors ROHS