ERO-S2PHF3243
MFR.Part #
ERO-S2PHF3243
JLCPCB Part #
C19327776
Description
-55℃~+150℃ 250mW 324kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.7xL3.2mm Through Hole Resistors ROHS