ERJ-UP8F1803V
MFR.Part #
ERJ-UP8F1803V
JLCPCB Part #
C2124270
Description
-55℃~+155℃ 180kΩ 1kV 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS