ERJ-UP8F1100V
MFR.Part #
ERJ-UP8F1100V
JLCPCB Part #
C2123189
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS