ERJ-UP8D1473V
MFR.Part #
ERJ-UP8D1473V
JLCPCB Part #
C4302904
Description
-55℃~+155℃ 147kΩ 660mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS