ERJ-U14F1371U
MFR.Part #
ERJ-U14F1371U
JLCPCB Part #
C1860533
Description
-55℃~+155℃ 1.37kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS