CR083570F
MFR.Part #
CR083570F
JLCPCB Part #
C4230562
Description
-55℃~+155℃ 250mW 357Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS