EEU-FK1V181
MFR.Part #
EEU-FK1V181
JLCPCB Part #
C1584118
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-55℃~+105℃ 11.5mm 180uF 3.5mm 3000hrs@105℃ 35V 441mA@120Hz 8mm 90mΩ ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS