ERJ-U1TF1133U
MFR.Part #
ERJ-U1TF1133U
JLCPCB Part #
C4184166
Description
-55℃~+155℃ 113kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS