ERJUP3J680V
MFR.Part #
ERJUP3J680V
JLCPCB Part #
C543948
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 68Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS