ERJ-UP3F7871V
MFR.Part #
ERJ-UP3F7871V
JLCPCB Part #
C1869668
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.87kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS