ERJUP3F2400V
MFR.Part #
ERJUP3F2400V
JLCPCB Part #
C544052
Description
-55℃~+155℃ 150V 240Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS