ERJ-UP3F10R2V
MFR.Part #
ERJ-UP3F10R2V
JLCPCB Part #
C1869626
Description
-55℃~+155℃ 10.2Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS