ERJU2RD4701X
MFR.Part #
ERJU2RD4701X
JLCPCB Part #
C491162
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.7kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS