ERJ-U2RD4121X
MFR.Part #
ERJ-U2RD4121X
JLCPCB Part #
C1882103
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.12kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS