ERJ-U2RD1401X
MFR.Part #
ERJ-U2RD1401X
JLCPCB Part #
C1882045
Description
-55℃~+155℃ 1.4kΩ 100mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS