ERJ-U1TF1873U
MFR.Part #
ERJ-U1TF1873U
JLCPCB Part #
C1862010
Description
-55℃~+155℃ 187kΩ 1W 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS