ECE-A1AKS470I
MFR.Part #
ECE-A1AKS470I
JLCPCB Part #
C4155609
Package
Plugin,D6.3xL6mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10V 2.5mm 47uF 6.3mm 65mA@120Hz 6mm ±20% 插件,D6.3xL6mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS