ERA-8AEB6041V
MFR.Part #
ERA-8AEB6041V
JLCPCB Part #
C4122519
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.04kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS