ERJ-U1DF1152U
MFR.Part #
ERJ-U1DF1152U
JLCPCB Part #
C1861223
Description
-55℃~+155℃ 11.5kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS