ERJ-U14F33R2U
MFR.Part #
ERJ-U14F33R2U
JLCPCB Part #
C1860491
Description
-55℃~+155℃ 33.2Ω 400V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS