ERJ-U14F1132U
MFR.Part #
ERJ-U14F1132U
JLCPCB Part #
C1014188
Description
-55℃~+155℃ 11.3kΩ 400V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS