ERJ-U14F1131U
MFR.Part #
ERJ-U14F1131U
JLCPCB Part #
C4312975
Description
-55℃~+155℃ 1.13kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS