ERJ-U14D44R2U
MFR.Part #
ERJ-U14D44R2U
JLCPCB Part #
C4194036
Description
-55℃~+155℃ 44.2Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS