ERJ-U12F7870U
MFR.Part #
ERJ-U12F7870U
JLCPCB Part #
C1014718
Description
-55℃~+155℃ 750mW 787Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS