ERJ-U12D4992U
MFR.Part #
ERJ-U12D4992U
JLCPCB Part #
C1699780
Description
-55℃~+155℃ 49.9kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS