ERJ-U12D3650U
MFR.Part #
ERJ-U12D3650U
JLCPCB Part #
C6845408
Description
-55℃~+155℃ 365Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS