ERJ-U06F8201V
MFR.Part #
ERJ-U06F8201V
JLCPCB Part #
C1013322
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS