ERJ-U06F3571V
MFR.Part #
ERJ-U06F3571V
JLCPCB Part #
C1859506
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.57kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS