ERJ-U06F2941V
MFR.Part #
ERJ-U06F2941V
JLCPCB Part #
C4055601
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.94kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS