ERJ-U06F12R4V
MFR.Part #
ERJ-U06F12R4V
JLCPCB Part #
C1013305
Description
-55℃~+155℃ 12.4Ω 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS