ERJ-U06F1102V
MFR.Part #
ERJ-U06F1102V
JLCPCB Part #
C1859463
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS