ERJ-U06D24R9V
MFR.Part #
ERJ-U06D24R9V
JLCPCB Part #
C4265603
Description
-55℃~+155℃ 125mW 24.9Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS