ERJ-U03D4993V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U03D4993V
JLCPCB Part #
C4284512
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 499kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS