ERJ-U02J273X
MFR.Part #
ERJ-U02J273X
JLCPCB Part #
C1858475
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 27kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS