ERJU02J220X
MFR.Part #
ERJU02J220X
JLCPCB Part #
C417075
Description
-55℃~+155℃ 100mW 22Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS