ERJ-U02D9312X
MFR.Part #
ERJ-U02D9312X
JLCPCB Part #
C2106041
Description
-55℃~+155℃ 100mW 93.1kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS