ERJ-U02D9103X
MFR.Part #
ERJ-U02D9103X
JLCPCB Part #
C3949806
Description
-55℃~+155℃ 100mW 910kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS