ERJ-U02D5621X
MFR.Part #
ERJ-U02D5621X
JLCPCB Part #
C2105686
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 5.62kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS