ERJ-U02D1002X
MFR.Part #
ERJ-U02D1002X
JLCPCB Part #
C2105385
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100mW 10kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS