ERJ-U01F3482C
MFR.Part #
ERJ-U01F3482C
JLCPCB Part #
C1013969
Description
-55℃~+125℃ 34.8kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS