ERJ-U01F2942C
MFR.Part #
ERJ-U01F2942C
JLCPCB Part #
C4236001
Description
-55℃~+125℃ 29.4kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS