ERJ-U01F2321C
MFR.Part #
ERJ-U01F2321C
JLCPCB Part #
C4330607
Description
-55℃~+125℃ 2.32kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS