ERJ-U01F1153C
MFR.Part #
ERJ-U01F1153C
JLCPCB Part #
C1860355
Description
-55℃~+125℃ 115kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS