ERJ-S1TJ825U
MFR.Part #
ERJ-S1TJ825U
JLCPCB Part #
C4192686
Description
-400ppm/℃~+150ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 8.2MΩ Thick Film Resistor ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS