ERJ-S1TF7322U
MFR.Part #
ERJ-S1TF7322U
JLCPCB Part #
C1697254
Description
-55℃~+155℃ 1W 500V 73.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS