ERJ-S1TD3403U
MFR.Part #
ERJ-S1TD3403U
JLCPCB Part #
C1712065
Description
-55℃~+155℃ 1W 340kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS