ERJ-S1TD1963U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-S1TD1963U
JLCPCB Part #
C4100973
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 196kΩ 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS